تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

پایه مهمانی و رخنه در باکس‌آفیس آخر هفته هالیوود

سینما‌دوستان پی ان یو ایلامی سلام. طبق وعده هر هفته سری به باکس‌آفیس آخر هفته هالیوود می‌زنیم. درحالی‌که انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت همچنان به پیش می‌تازد، دو فیلم در ژانرهای کمدی و حادثه‌ای نیز در رتبه‌های دوم و سوم جدول فروش قرار گرفته‌اند. در ادامه به معرفی فیلم‌های پایه مهمانی و رخنه می‌پردازیم.

باکس‌آفیس آخر هفته هالیوود، ۱۳ -۱۱ می (۲۳ – ۲۱ اردیبهشت)

رتبه نام فیلم فروش هفتگی (میلیون‌دلار) مجموع فروش
۱ انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت ۶۱,۸ ۵۴۷,۸
۲ پایه مهمانی ۱۸,۵ ۱۸,۵
۳ رخنه ۱۶,۵ ۱۶,۵
۴ Overboard ۱۰,۱ ۲۹,۵
۵ یک مکان ساکت ۶,۴ ۱۶۹,۵
۶ من احساس زیبایی می‌کنم ۳,۷ ۴۳,۸
۷ خشم (Rampage) ۳,۳ ۸۹,۷
۸ تالی ۲,۲ ۶,۹
۹ پلنگ سیاه ۱,۹ ۶۹۶,۱
۱۰  مستند RBG  ۱,۱  ۲

 

پایه مهمانی
نمایی از فیلم انتقام‌جویان ۳

 

 

صدر باکس‌آفیس هالیوود در تصرف انتقام‌جویان۳

انتقام‌جویان۳ در حالی اکران خود را آغاز کرد که در سه روز نخست توانست رکورد بیشترین فروش اولیه را از جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد بگیرید و با فروش ۲۵۰ میلیون دلاری پُرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما در سه روز اول شود. محصول جدید کمپانی مارول و دیزنی در سومین هفته نمایشش همچنان در صدر قرار دارد و در حال پیشروی برای شکستن رکوردهای بیشتری‌‌ست. رتبه‌های دوم و سوم جدول فروش در اختیار پایه مهمانی و رخنه قرار دارد.

کمدی Overboard با دو پله سقوط، چهارمین فیلم پُرفروش آخر هفته هالیوود شد و من احساس زیبایی می‌کنم نیز از پله چهارم به پله ششم باکس‌آفیسِ آخر هفته رفت.

پایه مهمانی
نمایی از فیلم پایه مهمانی

پایه مهمانی در باکس‌آفیس هالیوود

فیلم کمدی پایه مهمانی (Life of the Party) به کارگردانی بن فالکون، در اولین هفته اکرانش توانسته است دومین پرفروش آخر هفته شود. این فیلم با بازی ملیسا مک‌کارتی ساخته شده است. مک‌کارتی در کنار آقای کارگردان نگارش فیلمنامه پایه مهمانی را نیز به عهده داشته است.

این فیلم درباره زنی میانسال به نام دیاناست که از شوهرش طلاق می‌گیرد و زندگی‌اش ناگهان به‌هم می‌ریزد. او به‌یکباره تصمیم می‌گیرد که دست به تحولی بزرگ بزند. به همین دلیل، تمام آثار شوهر سابقش را آتش می‌زند و از اول شروع می‌کند. شروعِ دوباره را با رفتن به کالجی که دخترش در آن مشغول به تحصیل است آغاز می‌کند. این تصمیم او چندان مطابق میل دخترش نیست. دیانا در کالج و میان شور و شیطنت پی ان یو ایلامیان، شخصیتی را از خود بروز می‌دهد که هیچ‌کس انتظارش را ندارد…

بازیگران: ملیسا مک‌کارتی، جیلیان جیکوبز، مایا رودولف، جولی بوون، مت والش، مالی گوردون، استیون روت، جکی ویور

پایه مهمانی
گابریله یونیون در نمایی از فیلم رخنه

رخنه در جدول فروش سینمای هالیوود

سومین فیلم پرفروش باکس‌آفیس آخر هفته گذشته، فیلمی حادثه‌ای و دلهره‌آور به نام رخنه (Breaking In) به کارگردانی جیمز مک‌تیگوست که در اولین هفته اکرانش ۱۶٫۵ میلیون دلار فروخته است.

داستان این فیلم درباره مادری به نام شان است که بعد از مرگ ناگهانی پدرش همراه دو فرزندش به خانه پدری‌ می‌رود. سیستم امنیتی خانه پدری شان آن‌قدر قوی‌ست که برای شان جای تعجب دارد. چند مرد برای سرقت وارد خانه می‌شوند و فرزندان او را گروگان می‌گیرند. شان باید از هر راهی که می‌تواند وارد خانه شود و فرزندانش را نجات دهد، اما سیستم امنیتی خانه مانعی بر سر راه اوست. پس شان باید راهی پیدا کند…

بازیگران: گابریله یونیون، بیلی برک، ریچادر کبرال

پایه مهمانی و رخنه را ببینید و دیدگاهتان را درباره این دو فیلم با اهالی گیشه هفت در میان بگذارید.

 

نوشته پایه مهمانی و رخنه در باکس‌آفیس آخر هفته هالیوود اولین بار در پی ان یو ایلام آنلاین پی ان یو ایلام. پدیدار شد.