تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم بکوشید/ تاکید بر حضور در دانشگاه‌ها و استفاده از نظرات پی ان یو ایلامیان

شورای تبیین بسیج پی ان یو ایلامیی داراب خطاب به نماینده این شهرستان:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پی ان یو ایلام، شورای تبیین مواضع بسیج پی ان یو ایلامیی شهرستان داراب در خصوص مشکلات اقتصادی اخیر کشور نامه‌ای به  انصاری، نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس  نوشتند.

در بخشی از این نامه آمده است:
 پی ان یو ایلامیان بسیجی به نمایندگی از مردم شریف و ولایت مدار شهرستان با توجه به اینکه وظیفه اصلی نمایندگان قانون گذاری و نظارت است و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد رسیدگی جدی به مشکلات معیشتی مردم و باتوجه به مشکلاتی که هم اکنون مردم شهرستان با آن رو به می‌باشند به حدی که برخی از عزیزان در تهیه اندک نیاز‌های روزانه خود با مشکلات جدی رو به رو شده اند از جنابعالی می خواهیم ضمن اینکه همچون امیرالمؤمنین شعار تقوا را شعار شخصى و عمومى خود قرار خواهید داد نسبت به رفع مشکلات بکوشید و نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

۱- افزایش قیمت اقلام ضروری که در سبد خرید هر خانواده‌ای موجود است و مردم را به شدت در تنگنا قرار داده است.

۲- افزایش سرسام آور نرخ ارز و طلا که حتی بر ازدواج و رشد جمعیت تاثیرات زیانباری خواهد داشت.

۳- عدم نظارت و کنترل بازار خودرو که باعث افزایش سرمایه تولید کنندگان و دلالان شده است و زندگی مردم را با مخاطره رو به رو ساخته است.

۴- عدم افزایش متناسب حقوق کارمندان که ناشی از اکتفا به نرخ تورم اعلام شده، که به نظر میرسد اصلا منطبق با بازار نبوده و نشان از عدم توجه به رشد قیمت هاست. در این خصوص جا دارد از حضرتعالی سوال شود که چه میزان در جریان مشکلات مردم و افزایش قیمت‌ها می‌باشید؟

۵- عدم توجه به مسائل و مشکلات پی ان یو ایلامیان که باعث ایجاد نگرانی از سوی این قشر آینده ساز شده است و امیدواریم زمانی آمادگی پاسخ گویی این را داشته باشد که تا به حال چقدر به مطالبات این قشر توجه کرده اید؟ چقدر در جهت اعتلای سطح علمی و آموزشی شهرستان کوشیده اید؟ چقدر از پی ان یو ایلامیان جوانان و فهیم شهرستان در حل مشکلات نظرخواهی کرده و بهره برده‌اید؟ چند بار در دانشگاه‌های سطح شهرستان حضور پیدا کرده اید؟ اصلا به جوان‌گرایی، اعتماد به جوان‌ها و جوان انقلابی اعتقادی دارید؟

امیدواریم نکات بالا را که گوشه‌ای از مسائل و مشکلات مردم بود را به خاطر داشته و در جهت رفع آنان بکوشید.