تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

مدل‌های لباس مجلسی مادر عروس یا داماد

خرید لباس مجلسی مادر عروس یا داماد شاید به‌اندازه خرید لباس برای عروس و داماد حساس باشد. مدل لباس مجلسی که فرد قرار است بپوشد به نسبت او با میزبان بستگی دارد. هر چه نسبت با عروس و داماد نزدیک‌تر باشد حساسیت نوع لباسی که فرد می‌پوشد هم بیشتر می‌شود. حالا تصور کنید که مادر عروس یا داماد بخواهد برای مراسم ازدواج فرزندش لباس مجلسی تهیه کند. قطعاً انتخاب سخت و حساسی خواهد بود.

لباس مجلسی مادر عروس یا داماد، خریدی سخت اما شیرین

اینکه برای مراسم ازدواج فرزندتان به‌دنبال مدل لباس مجلسی مادر عروس یا داماد باشید، بسیار سخت اما دلچسب و شیرین است؛ چون زحماتتان به بار نشسته و حالا می‌خواهید شاهد بهترین روز زندگی فرزندتان باشید.
مراسم ازدواج دختر یا پسرتان شاید یکی از زیباترین لحظه‌های زندگی‌تان باشد. شما به‌عنوان مادر عروس یا داماد باید لباسی در شأن و منزلت خود انتخاب کنید که در عین زیبایی و خاص‌بودن، از روی لباستان نسبت شما را حدس بزنند. قطعاً بهترین انتخاب برای شما لباس مجلسی بلند و کارشده است؛ لباسی با پارچه‌ خاص و درخور شخصیت مادر عروس یا داماد.

لباس مجلسی مادر عروس

معمولاً اولین رنگی که مادر عروس یا داماد برای مراسم ازدواج فرزندش به‌سراغ آن می‌رود، سریِ رنگ‌های تیره است. شاید دلیل این انتخاب سن و سالشان باشد؛ البته انتخاب رنگ‌های تیره هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند.
لباس‌‌های مجلسی شیک به‌دلیل سنگ‌دوزی و ترمه‌دوزی‌هایی که دارند با زمینه تیره بسیار زیباتر خواهند شد؛ به‌خصوص وقتی از ترکیب پارچه دانتل هم در دوخت آن‌ها استفاده شده باشد.لباس مجلسی مادر عروس

البته قرار نیست حتماً انتخاب شما رنگ‌های تیره‌ای مثل مشکی و سرمه‌ای باشد. خودتان را محدود به این طیف رنگ‌ها نکنید و برای شب به‌یاد‌ماندنی ازدواج فرزندتان دل را به دریا بزنید و به‌سراغ رنگ دلخواه و مورد علاقه‌تان بروید؛ سِری رنگ‌های آبی کاربُنی و بنفش نیز انتخاب شایسته‌ای برای شما هستند. حتی شاید دوست داشته باشید که مانند عروس لباس سفید بپوشید.لباس مجلسی مادر عروس

لباس مجلسی مادر عروس لباس مجلسی مادر عروس

 

نوشته مدل‌های لباس مجلسی مادر عروس یا داماد اولین بار در پی ان یو ایلام آنلاین پی ان یو ایلام. پدیدار شد.