تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

سینماداران برنامه نمایش فوتبال را به نیروی انتظامی ارائه دهند

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری پی ان یو ایلام، چند وقتی است که برخی از سینماداران پیرو مطالبه‌ای مردمی پیگیر نمایش بازی‌های جام جهانی در سینما هستند؛ موضوعی که پیش‌تر هم به صورت موردی اجرا شده است.

روز گذشته سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در این باره گفت: هنوز به طور رسمی هماهنگی‌های لازم برای اکران مسابقات جام جهانی از طریق سینما‌های شهر تهران انجام نشده است؛ امیدوارم اگر سینماداران برای اکران فوتبال تمایل دارند هر چه زودتر برنامه اکران خود را به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی پلیس تهران ارائه دهند.

وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی مخالف شادی و همدلی شهروندان نیست، افزود: پلیس همان طورکه در مراسم اعیاد شعبانیه در کنار مردم برقراری نظم و امنیت را برعهده داشت، از اکران مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما‌ها نیز استقبال خواهد کرد.

از طرف دیگر غلامرضا فرجی امروز با اشاره به این صحبت‌های رئیس پلیس تهران بزرگ، گفت که به زودی برنامه شورای صنفی نمایش درباره نمایش بازی‌های جام جهانی اعلام می‌شود.

وی تأکید کرده است سینما‌های متقاضی باید درخواست رسمی خود را به دبیرخانه شورای صنفی نمایش ارسال کنند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش پیش از این اعلام کرده بود که درباره نمایش بازی‌های جام جهانی در سینما‌های کشور دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه تصمیم‌گیری می‌شود.

به گفته فرجی، سینما‌های حاضر در این طرح باید رضایت صاحبان فیلم‌های روی پرده را به دست آورند.