تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

روسای جدید ۲ دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری پی ان یو ایلام، رئیس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای، محمد امجدی، استاد گروه شیمی تجزیه و منصور بیرامی، استاد گروه روان شناسی را به ترتیب به ریاست دانشکده‌های شیمی و علوم تربیتی و روانشناسی منصوب کرد.

در بخشی از احکام نامبردگان آمده است:

نظر به سوابق و تجارب ارزنده جناب عالی و با استناد به مفاد ماده ۶ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی، به این سمت منصوب می‌شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب نظران در حسن انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.

گفتنی است، محمد امجدی استاد گروه شیمی تجزیه است و از سوابق اجرای، علمی و آموزشی وی می‌توان به مدیر گروه شیمی تجزیه، معاون پژوهشی دانشکده، چاپ بیش از ۹۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ارایه بیش از ۱۰۰ مقاله درکنفرانس‌های داخلی و خارجی، اجرای ۴ طرح تحقیقاتی و … اشاره کرد.

منصور بیرامی، استاد گروه روان شناسی است. چاپ بیش از ۲۳۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ارایه بیش از ۱۰۰ مقاله درکنفرانس‌های داخلی و خارجی، اجرای بیش از ۲۵ طرح تحقیقاتی، تالیف و ترجمه ۴۵ جلد کتاب، رییس مرکز مشاوره دانشگاه، رییس دانشکده، مشاور معاون آموزشی، عضو شورای تحقیقات آموزش و پرورش و عضو شورای تحقیقات بنیاد شهید استان  و … از جمله سوابق علمی و آموزشی این استاد است.

لازم به ذکر است،  پیش از این میررضا مجیدی و یوسف ادیب به ترتیب روسای دانشکده‌های شیمی و علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز را برعهده داشتند.

 

روسای جدید دو دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند