تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

برگزاری جشنواره‌های قرآن در محیط دانشگاه، تفاوت دانشگاه ایرانی با سایر دانشگاه هااست

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در آیین افتتاحیه سی و سومین دوره از جشنواره قرآن و عترت پی ان یو ایلامیان گفت: یکی از ‌تفاوت دانشگاه‌های ایران با سایر دانشگاه‌های دنیا این است که در ایران اینگونه جشنواره‌ها در فضاهای دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پی ان یو ایلام، دکتر محمد کافی با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌های قرآن پی ان یو ایلامیی نقطه قوتی برای دانشگاه‌هاست، اظهار داشت: خوشحالیم که این میزبانی نصیب دانشگاه فردوسی شده و باعث شده است که رایحه قرآن، معارف، هنرها و تکنولوژی‌‌های قرآنی در این دانشگاه به نمایش گذاشته شود.

دکتر کافی افزود: امیدواریم این جشنواره اثراتی را در زندگی و فضای دانشگاه به دنبال داشته باشد و ما بتوانیم این اثرات را در زندگی فردی، اجتماعی و… شاهد باشیم و این اثرات ماندگار و پایدار باشد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: اگرچه این جشنواره برای مدت دو روز در این دانشگاه برگزار می‌شود اما باید اذعان کرد که امروز این جشنواره حاصل نتیجه یک سال تلاش افراد زیادی بوده که امروز این تلاش‌ها به ثمر نشسته است.

دکترکافی خاطرنشان کرد: امیدوارم این جشنواره به اهداف خود دست یابد و ما نیز در این زمینه تلاش‌های زیادی را انجام داده‌ایم تا بتوانیم میزبان خوبی برای میهمانان باشیم.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵