تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

باورهای منسوخ‌شده در مورد استایل تابستانی مردانه

در گذشته استایل تابستانی مردان به‌دلیل باورهای غلط دچار محدودیت‌هایی بوده که امروزه نه‌تنها این موارد محدودیت نیست، بلکه به مُدِ روز هم تبدیل شده است؛ مواردی که به‌خاطر دلایل پوچ و غلط، مردان را از آن منع می‌کردند. شاید به‌همین‌دلیل بوده که مُد و سبک لباس‌پوشیدن آقایان در گذشته تکراری و بدون تنوع بود و مد و فشن بیشتر برای خانم‌ها کاربرد داشت. در این نوشتار این موارد را با یکدیگر مرور می‌کنیم، شاید دانستن آن‌ها برایتان جالب باشد.

تفاوت‌های استایل تابستانی مردانه در گذشته و امروز

همان‌طور که همه‌چیز با گذشت زمان دستخوش تغییرات شده است، استایل تابستانی مردانه هم دچار تحولات اساسی شده. به‌طوری که برخی از ممنوعیت‌های لباس‌پوشیدن در گذشته، امروزه بسیار پرطرفدار و مد است.

استایل تابستانی مردانه

صندل تنها برای پاهای زنان مناسب است!

شاید باورتان نشود، اما در گذشته پوشیدن صندل در فصل تابستان برای مردان زیاد خوشایند نبود. چون باور داشتند این پاهای زنانه است که می‌تواند پوشیدن صندل را تجربه کند. اما امروزه صندل مردانه یکی از کفش‌های تابستانی‌ست که آقایان برای استایل روزمره‌شان آن را انتخاب می‌کنند.

صندل تابستان مردانه

تیپ سبزآبی، هرگز!

امروزه استایل‌هایی با ترکیب رنگ‌های سبز و آبی در کنار هم بسیار جذاب و دیدنی‌ست، اما در گذشته تیپ سبزآبی برای آقایان یک تابو و فاجعه در مُد محسوب می‌شد. با دیدن مدل‌های امروزیِ این ترکیب رنگ، جای سؤال است که چرا چنین تفکری داشتند؟!

استایل تابستانی مردانه

رنگ مشکی، فقط برای پاییز و زمستان

شاید دلیل این ممنوعیت را بتوان گرما و جذب نور زیاد توسط رنگ مشکی عنوان کرد، اما اهمیت این موضوع به قدری نیست که آن را به‌عنوان خط قرمزی در دنیای مد و فشن قلمداد کنند. امروزه این رنگ محبوبیت فوق‎العاده‌ای میان همگان دارد؛ رنگی برای تمام فصول.

استایل تابستانی مردانه

کمدی برای لباس‌های تابستانی

در گذشته لباس‌های تابستانی تنها مختص به تابستان بود و به ‌همین‌دلیل کمدی برای لباس‌های تابستانی به‌صورت جداگانه وجود داشت و کسی در پاییز و زمستان تیشرت یا پیراهن آستین‌کوتاه نمی‌پوشید. باید بدانید که مشکلی برای پوشیدن این لباس‌ها در فصل‌های دیگر وجود ندارد و فقط کافی‌ست روی آن لباس گرمی بپوشید.

استایل تابستانی مردانه

کفش بدون جوراب، هرگز!

پوشیدن جوراب کالج برای کسانی که در تابستان می‌خواهند کتانی یا کفش بپوشند و خنک بمانند راه حلی امروزی‌ست. اما این موضوع شاید اگر در گذشته اتفاق می‌افتاد از فجایع مد محسوب می‎شد و مورد انتقاد و تمسخر اطرافیان قرار می‌گرفت.

استایل تابستانی مردانه

شلوارک را با کفش ساقدار نپوشید!

در گذشته یکی از ممنوعیت‌های دنیای مد برای آقایان پوشیدن شلواک با کفش ساقدار بود. اگرچه این ترکیب اصلاً نازیبا و زننده نیست، اما در گذشته آن را نمی‌پسندیدند.

استایل تابستانی مردانه

پارچه‌های گلدار، مردانه نیستند!

پوشیدن لباس‌های گلدار در گذشته تنها برای بانوان مناسب بود و اصلاً قابل‌ِقبول نبود که مردی با لباس گلدار در اجتماع ظاهر شود. امروزه یکی از لباس‌های تابستانی مردانه پیراهن‌های آستین کوتاه گلدار است و شاید شما هم یکی از آن‌‎ها را داشته باشید!

نوشته باورهای منسوخ‌شده در مورد استایل تابستانی مردانه اولین بار در پی ان یو ایلام آنلاین پی ان یو ایلام. پدیدار شد.