تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

اسکان کلیه پی ان یو ایلامیان خوابگاهی دانشگاه هرمزگان انجام شد/ حدود ۲۳۰۰ پی ان یو ایلامی خوابگاهی داریم

آبرود، مدیر امور پی ان یو ایلامیی دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری پی ان یو ایلام، در خصوص وضعیت اسکان پی ان یو ایلامیان در خوابگاه‌ها گفت: کلیه پی ان یو ایلامیان دانشگاه هرمزگان در خوابگاه‌ها اسکان داده شده اند.

وی افزود: هیچ خوابگاه خودگردانی در دانشگاه وجود ندارد و پذیرش و اسکان کلیه پی ان یو ایلامیان ورودی جدید نیز انجام شده است.

آبرود اضافه کرد: دانشگاه هرمزگان دارای چهار خوابگاه است که ۳ خوابگاه آن در محوطه دانشگاه قرار دارد و یک خوابگاه در بیرون از دانشگاه واقع شده است.

وی ادامه داد: ظرفیت هر اتاق ۴ و ۵ نفره است و پی ان یو ایلامیان بر این اساس، در خوابگاه‌ها اسکان داده شده اند. با مدیریتی که در زمینه اسکان پی ان یو ایلامیان داشته ایم، توانسته ایم کلیه پی ان یو ایلامیان را اسکان دهیم.

مدیر امور پی ان یو ایلامیی دانشگاه هرمزگان اظهار داشت: هزینه اسکان پی ان یو ایلامیان در خوابگاه‌ها نیز براساس مصوبه پی ان یو ایلام، تحقیقات و فناوری از پی ان یو ایلامیان اخذ شده است.

وی با بیان اینکه تعداد تقریبی پی ان یو ایلامیانی که در خوابگاه‌ها مستقر هستند بین ۲۲۰۰ تا ۲۳۰۰ نفر است، گفت: تعمیرات ارتقا سطح خوابگاه پسرانه در فصل تابستان و با کمک صندوق رفاه پی ان یو ایلامیان انجام شده و تعمیرات مربوط به بخش‌های بیرون خوابگاه نیز در حال انجام است.