تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پی ان یو ایلام، به نقل از سایت «گل» هر روز در دنیای فوتبال شایعاتی مبنی بر انتقال بازیکنان از تیمی به تیمی دیگر با مبلغ‌های سرسام آور منتشر می‌شود.

اولین اخبار نقل و انتقالات مربوط به مجبور شدن تیم پاریس سن ژرمن به فروش‌ام باپه است. به گفته بسیاری از رسانه‌ها اگر تیم پاریس سن ژرمن از سوی یوفا محکوم به خرج‌های بی رویه شود باید برای پرداخت این مجازات کیلیان‌ام باپه را به تیم دیگری بفروشد. گفته می‌شود دو تیم منچسترسیتی و چلسی به دنبال جذب این بازیکن هستند.
خرید خانه صلاح در مادرید

شایعات حاکی از آن هستند که محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول خانه‌ای را در شهر مادرید تهیه کرده است. این اتفاق زمانی افتاده است که انتقال این بازیکن حتی در مرحله نهایی و جدی قرار نگرفته است. تیم رئال مادرید خواستار جذب این بازیکن و تقویت خط حمله خود است.
دمبله در راه آرسنال

گفته می‌شود در پایان فصل عثمان دمبله با توجه به عملکرد ضعیفش در تیم بارسلونا از این تیم جدا خواهد شد. همچنین شنیده می‌شود در نقل و انتقالات تابستان آنتونی گریزمان جایگزین این بازیکن خواهد شد. عثمان دمبله هم از پیوستن به تیم آرسنال و هم تیمی شدن با اوبامیانگ احساس رضایت کرده است.
گواردیولا خواهان جذب تیاگو آلکانترا

سرمربی تیم منچسترسیتی، پپ گواردیولا به دنبال جذب تیاگو آلکانترا است. گفتنی است آلکانترا در تیم‌های بارسلونا و بایرن مونیخ در سال‌های گذشته با گواردیولا همکاری داشته است. همچنین تیم منچسترسیتی به دنبال آن است تا با جذب این بازیکن خط میانی خود را تقویت کند.

منچسترسیتی هم اعلام کرده که در این فصل نقل و انتقالات تنها ۳ بازیکن را جذب خواهد کرد.
رقم فروش نیمار ۴۰۰ میلیون یورو شد

گفته می‌شود نیمار ستاره تیم پاریس سن ژرمن در یک انتقال جذاب در فصل تابستان به تیم منچستریونایتد بپیوندد.

همچنین باید گفت که رقم فسخ قرار داد این بازیکن نزدیک به رقم ۴۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا کرده است.
مورینیو به دنبال جذب مدافع لسترسیتی

خوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ به دنبال آن است تا هری مگوایر مدافع لسترسیتی را در نقل وانتقالات تابستانی جذب کند.

گفته می‌شود رقم قرار داد این بازیکن با تیم منچستر یونایتد ۳۵ میلیون پوند خواهد بود و این بازیکن جایگزین کریس اسمالینگ خواهد شد.